Neredeyiz...

+90 545 883 80 70

bilgi@yaseminhanimciftligi.com

Yasemin Hanım Çiftliği

Tarım Hayvancılık Ltd. Şti.

Karayenice Köyü

No:295

Şehzadeler / Manisa

Sık Sorulan Sorular

Zeytinyağı +4 derecenin altındaki sıcaklıklarda donar. Tekrar çözülmesi kalitesinde herhangi bir değişime neden olmaz.

Ürünlerimiz tamamen doğal ürünler olup herhangi bir filtrasyon işlemine tabi tutulmaz. Bu tortu zeytinyağı sıkılırken yağın içine karışan mikro zeytin taneleridir. Bu taneler zamanla zeytinyağı içinde birleşerek tortuya dönüşürler bu tortu zeytinyağı kalitesini degiştirmez.

Zeyinyağımız her hasat dönemi sonunda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının onayladığı labaratuarlarda analizi yapılır ve sitemizde yayınlanır. Analiz sonuçlarımıza aşagıdaki linkden ulaşabilirsiniz. https://www.yaseminhanimciftligi.com/analiz/

Ürünlerimizin tamamı kendi şirketimize ait zeytin bahçelerimizden toplanan zeytinlerden elde edilmektedir. Zeytin bahçelerimizin tüm bakımını kendimiz yapıyoruz. Şirketimizin kurucusu Mehmet KAYA dedesi Hacı Muzaffer KARAMAN’dan devraldığı bayrağı taşımaya devam eden bir çiftçidir. 

Zeytinlerimizin ilaçlama ve gübreleme işleri şirketimiz bünyesinde bulunan Ziraat Mühendisimiz  tarafından yapılmaktadır. Hiçbir bahçemizde kimyasal gübre ve sistemik ilaç kullanılmaz.

Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim yapıyoruz. ürünlerimizin tarafınıza sorunsuz ulaşması için var gücümüzle çalışıyoruz. Kargoda oluşan tüm sorunlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Shopping Cart